الهيه يكي از معروف ترين محله هاي منطقه يك تهران با قدمتی طولاني است. آنگونه كه در كتاب هاي تاريخي تهران آمده است، الهيه در ابتدا ”خور آذين“ نام داشت و تمامي اراضي آن متعلق به عزت الدوله همسر امين الدوله بود، كه بعد از گذشت سالها شخصي به نام ميرزا جعفر حكيم الهي اين اراضي را خريداري و در آن شروع به آباداني كرد كه از آن پس خور آذين به الهيه تغيير نام يافت‌. 

خیابان فرشته که یکی از خیابان های این محله قدیمی به شمار می رود ، به دلیل سرسبزی و قرارگیری در منطقه ی خاص توپوگرافی ، در خیابان ها و کوچه باغ های فرعی خود محلی دنج و آرام را برای سکونت فراهم نموده است.

مجتمع مسکونی برج باغ فرشته پالاس در یکی از بهترین لوکیشن های خیابان فرشته احداث و آماده بهره برداری می باشد. این مجموعه از یک سو با دسترسی مستقیم به خیابان فرشته و از سوی دیگر با قرار گرفتن در عمق 100 متری خیابان فرشته از طریق کوچه باغ اختصاصی مجتمع، به صورتی منحصر به فرد و غیر قابل تکرار این دو ویژگی به ظاهر متضاد (دسترسی مستقیم به خیابان فرشته ضمن دوری از سر و صدای خیابان) را یکجا گرد آورده است و آرامش خاص و منحصر به فردی را برای ساکنین به ارمغان آورده است.

همچنین دسترسی های فعال این مجتمع و جداسازی مسیر تردد اتومبیل های مهمان و ساکنین و فضای مانوری عریض در رمپ ها و راهروهای پارکینگ را می توان از سایر جذابیت های این مجموعه دانست. ادعای ما این است که مجتمع فرشته پالاس از هر لحاظ شرایطی استثنایی و تکرار نشدنی دارد که می توانید آن را محک بزنید …

live at peace

آدرس ساختمان

آدرس:

تهران . خیابان ولیعصر خیابان فرشته پلاک 51

Phone

021-22647444

021-22647447

تلفن همراه

0912-3244891​

ایمیل:

info@fereshteh51.com

فرم تماس سریع

    © فرشته پالاس کلیه حقوق محفوظ است