مجتمع مسکونی برج باغ فرشته پالاس (FERESHTEH PALACE) در زمینی به مساحت 10400 مترمربع با سطح اشغال تقریبی 3000 مترمربع در سه برج متصل توسط شرکت شایگان احداث گردیده است.

این مجموعه مسکونی متشکل از 16 طبقه و 114 واحد مسکونی است که شامل 8 دستگاه آپارتمان در طبقه همکف، 100 دستگاه آپارتمان در 10 طبقات تیپ و 6 دستگاه آپارتمان در طبقه 11 (Penthouse) می باشد.

مجتمع فرشته پالاس در بهترین قسمت خیابان فرشته و منطقه الهیه با چشم اندازی دلنواز با معماری مدرن و رعایت استانداردهای مجموعه های سوپر لوکس و پیشرفته دنیا طراحی و اجرا شده است این امکانات ارزنده و منحصر به فرد در موقعیت جغرافیایی ویژه ای با 2 ورودی اصلی از خیابانهای فرشته و آقابزرگی قرار داشته که دسترسی های راحت تری را به خیابانهای ولیعصر، شریعتی و اتوبان مدرس به وجود می آورد. همچنین این مجموعه دو دسترسی قابل بهره برداری دیگر نیز در خیابان های کامران و افشار دارد که در شرایط خاص میتوان از آنها استفاده نمود.

7400 مترمربع از فضای باز این مجتمع مسکونی به مشاعات، مانند: پیست پیاده روی (جاده تندرستی)، کوچه باغ اختصاصی، زمین تنیس، زمین بازی کودکان و فضای باغ اختصاص یافته و علاوه بر آن می توان از پارکینگ های مهمان، مجموعه آبی با نور طبیعی جنوبی (شامل استخر، سونا، جکوزی، استخر کودکان) ، باشگاه بدنسازی (GYM) ، سالن اسکواش، سالن بیلیارد، سالن اجتماعات و …. نام برد که همگی بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی و با بهترین متریال اجرا شده و آماده بهره برداری می باشد و همچنین مشاعات این مجموعه با دارا بودن سهم 45 درصدی از زیر بنای کل، تقریباً معادل هر متر مربع آپاراتمان ، همان مقدار مشاعات در اختیار ساکنین قرار گرفته است.

بهره مندی از روشهای نوین صرفه جویی در مصرف انرژی و آب این مجتمع مسکونی را در زمره ساختمان های سبز و دوست دار محیط زیست قرار داده است که در این رابطه میتوان به ؛ استفاده از انرژی خورشیدی جهت تأمین قسمتی از برق روشنائی مشاعات ساختمان، استفاده از سیستم Home Automation در واحدها جهت جلوگیری از اتلاف انرژی، استفاده از آب خام برای برجهای خنک کن و فلاش تانک سرویس ها، استفاده از شیرآلات با فشارشکن قوی جهت مصرف کمترآب، استفاده از بوستر پمپهای دور متغیر، نصب اینورتر و درایو در الکترو موتورها و سایر امکانات متنوع دیگر که در قسمت امکانات مجتمع شرح داده شده است اشاره نمود.

0
متر مربع زمین
0
بلوک
0
واحد
0
متر مربع زیر بنا

LOVE WHERE YOU LIVE

live at peace

آدرس ساختمان

آدرس:

تهران . خیابان ولیعصر خیابان فرشته پلاک 51

Phone

021-22647444

021-22647447

تلفن همراه

0912-3244891​

ایمیل:

info@fereshteh51.com

فرم تماس سریع

    © فرشته پالاس کلیه حقوق محفوظ است